Internetowa hurtownia odzieży Konitex to modna odzież damska i męska w atrakcyjnych cenach. Nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych, średnich jak i małych sklepów, które poszukują dobrej jakości ciuchów w stosunkowo niskich cenach. Dlatego też oferowany przez nas asortyment sprzedawany jest w atrakcyjnych cenowo pakietach sięgających nawet kilka tysięcy sztuk z danego modelu.

Co więcej współpracujemy z wiodącymi markami, dzięki czemu możemy zagwarantować wspaniałą jakość w niskiej cenie. Nasza hurtownia odzieży importuje tylko najmodniejsze modele, dzięki czemu w jednym miejscu mogą Państwo zaopatrzyć cały swój sklep w odzież męską oraz damską, dla odbiorców w różnym przedziale wiekowym. 

Hurtownia odzieży online Konitex oferuje bogatą paletę fasonów odzieży męskiej oraz damskiej marek zagranicznych. Jesteśmy bezpośrednim importerem między innymi Sublevel, Authentic Style, Rock Angel, Urban Surface i wiele innych, które produkują odzież bardzo dobrej jakości.

Jako hurtownia odzieży online działamy już od wielu lat. Doskonale znamy potrzeby obecnego rynku i wiemy jak ważne dla naszych klientów są atrakcyjne ceny, dobra jakość i rzetelne, szybkie realizacje zamówienia.

Dlatego też gwarantujemy stały dostęp oferowanego na stronie asortymentu, najbardziej konkurencyjne ceny i oczywiście natychmiastową wysyłkę.

Nasza hurtownia odzieży online jest w stanie zrealizować nawet bardzo duże zamówienia liczące tysiące sztuk, co daje Państwu gwarancję zadowolenia z podjęcia współpracy właśnie z firmą Konitex!

Oferujemy:

Hurt

 

ZAKUPY W PAKIETACH

 

 TABELA ROZMIARÓW
Tabela rozmiarów
 
Zapraszamy również do kontaktu :
tel. +48 501687282
mail: sbaranek@konitex.pl

zapisz wypisz

Newsletter

WAŻNE: Użytkowanie tej strony internetowej oznacza akceptację regulaminu oraz zgodę na używanie plików Cookie.
Więcej informacji w regulamin i polityce prywatności.