Odzież Hurt

Konitex oferuje hurt odzież w pakietach sięgających nawet kilka tysięcy sztuk z wybranego przez Państwa modelu. Hurt odzież z Konitex to przede wszystkim gwarancja najniższej ceny z zachowaniem wysokiej jakości towaru. Nasze wieloletnie doświadczenie owocuje dzisiaj niebanalną ofertą skierowaną do firm prowadzących sklepy odzieżowe.

Hurt odzież dostępna w naszym sklepie internetowym to modele obejmujące zarówno modę damską jak i męską, skupiając się na najmodniejszych w danym sezonie fasonach i stylach.

Z uwagi na szczególną dbałość o klienta oferujemy również dodatkowe rabaty, które ustalane są indywidualnie, zależnie od ilości zamawianych sztuk, a przy zamówieniach powyżej 800 zł - darmową dostawę!

Konitex przedstawia Państwu odzież hurt w bardzo atrakcyjnych cenach. Naszym priorytetem jest zapewnić swoim klientom wysokiej jakości produkt w konkurencyjnie niskich cenach. Jesteśmy w stanie to wykonać z uwagi na bezpośredni import odzieży.

Od 1997 roku kiedy to pojawiliśmy się na rynku wypracowaliśmy już sprawdzone kontakty, dzięki czemu możemy zapewnić doskonałą odzież w atrakcyjnych cenach.

Jako firma działająca zarówno stacjonarnie z siedzibą w Szczecinie, jak i w internecie, gwarantujemy szeroki zasięg swoich usług. Co więcej zapewniamy bogaty wybór asortymentu z grupy odzieży dla kobiet oraz mężczyzn w różnym przedziale wiekowym.

Odzież hurt z Konitex, to gwarancja zadowolenia zarówno z jakości, ceny, jak i szybkości realizowanych zamówień.

Hurtownia odzieży Konitex to gwarancja zadowolenia na każdej płaszczyźnie. Oferowana przez nas nowa odzież hurtowa spełnia wymagania większości sklepów odzieżowych. Dzięki temu jesteśmy liderem na rynku nie tylko jako hurtownia w Szczecinie, ale dzięki e-sprzedaży również na całą Polskę!

Odzież hurtowa powinna spełniać dwa warunki - być tania i dostępna w dużych ilościach. W końcu zapotrzebowanie klientów jest na prawdę wielkie, dlatego też nasza hurtownia gwarantuje stały dostęp asortymentu, co pozwala na złożenie zamówienie odzieży nawet w dużych pakietach. Jeśli zaś chodzi o cenę, tutaj również jesteśmy bezkonkurencyjni o czym przekonało się już tysiące naszych klientów.

Chcąc zapewnić Państwu najwyższą jakość usługi importowana przez nas odzież hurtowa to najmodniejsze w danym sezonie modele. Skupiamy szczególną uwagę na to by odzież hurtowa dostępna na stronie Konitex.pl była modna i dopasowana do potrzeb klientów zarówno naszych jak i Państwa.

zapisz wypisz

Newsletter

WAŻNE: Użytkowanie tej strony internetowej oznacza akceptację regulaminu oraz zgodę na używanie plików Cookie.
Więcej informacji w regulamin i polityce prywatności.