Bluzy damskie z kapturem czy bez? Co założyć, wychodząc na miasto?

Bluzy damskie z kapturem czy bez? Co założyć, wychodząc na miasto?

Bluzy damskie Sublevel lub bluzy damskie Urban Surface to cały szereg fasonów, wzorów, kolorów a tym samym możliwości stylizacji. Co najważniejsze, to bardzo komfortowy i dość uniwersalny ciuch. Bo choć nie założymy go do pracy w urzędzie, gdzie funkcjonuje dość sztywny strój, to bluza jest idealnym pomysłem na wyjście ze znajomymi, randkę czy rowerową wycieczkę.

Magia bluzy z kapturem.


To obowiązkowy element garderoby na każdą porę roku. W ciekawy sposób łączy styl casualowym i jest doskonałym ubraniem na różne mniej zobowiązujące okazje. Bluzy z kapturem świetnie wyglądają z jeansowymi spodniami i krótkimi spodenkami. Dzięki temu uzyskujemy bardzo kobiecy efekt pomimo dość luźnego fasonu. Dostępna kolorystyka oraz ciekawe aplikacje sprawiają, że jest to obowiązkowy ciuch na wieczorne spotkania.

Bluza bez kaptura – ciekawe rozwiązania.

Jeśli zdecydujemy się na model bluzy bez kaptura, możemy stworzyć stylizację bardziej casualową niż sportową, a tak modne kolorowe naszywki dodadzą całości kobiecego charakteru. Bluzy bez kaptura mogą być wykończone półokrągłym dekoltem lub kołnierzem, który luźno opada na dekolt. W połączeniu ze spodniami, spodenkami czy spódnicą (zarówno w wersji mini, jak i modne maxi) tworzą idealną kreację na wieczorne czy popołudniowe wyjście do kina, ze znajomymi czy też z tym jedynym.

Latem, szczególnie w polskich warunkach klimatycznych, bluza damska jest niemalże nieodłącznym elementem garderoby. Nawet jeśli dni są upalne, to wieczory potrafią zaskoczyć lekkim chłodem. Piękna bluza sprawi, że oprócz tego, że będzie ci ciepło, to na dodatek będziesz wyglądać po prostu stylowo.

Skontaktuj się z nami

Uzupełnij wieszaki
w swoim butiku!

Jesteśmy w stanie zaopatrywać zarówno dużych detalistów jak i małe wyspecjalizowane butiki i sklepy on-line. Skontaktuj się z nami i zapytaj o niezobowiązującą ofertę.

Skontaktuj się z nami